Kdy jídlo vozíme

Krabičky dopředu připravujeme a vozíme pětkrát týdně tak, abyste na každý všední den měli své jídlo u sebe. Víkendové jídelníčky sice nemáme, pokud byste si ale chtěli popapat bez práce i v sobotu a v neděli, pak je možné objednat čtvrteční a páteční menu dvakrát.

V objednávce máte možnost zvolit preferovaný čas rozvozu, na konkrétní době se s vámi poté ještě individuálně domluvíme. Včasné doručování je pro nás prioritou. Naše řidiče jsme vybavili unikátní aplikací, díky které vám z naší strany každý den garantujeme doručení ve stejnou dobu. Stejně tak jsme i pro vás, naše klienty, vytvořili praktickou mobilní aplikaci, se kterou budete moci mimo jiné sledovat, kde se řidič s vaším jídlem právě nachází a v jaký čas k vám dorazí.

Kam přijedeme?

Objednané krabičky vám přivezeme domů i do práce. Klidně každý den jinam. Stačí vše poznačit do objednávky, případně se domluvit přímo s námi. Jsme připraveni i na situace, kdy budete výjimečně potřebovat přivézt své jídlo na jinou než nahlášenou adresu. V takovém případě nám zavolejte a my uděláme vše pro to, abychom vám vyhověli.

Jak jídlo převážíme?

Zakládáme si na tom, aby byly pokrmy čerstvé a chutné po celou dobu, kterou urazí z naší kuchyně až k vám na stůl. Všechny krabičky vozíme hermeneuticky uzavřené v pevných obalech. A vždy v chladu. Na delších trasách používáme auta s chladícím zařízením, u kratších cest si vystačíme s chladícími termoboxy.

Předání

Předávka jídel je zcela ve vaší režii. Záleží pouze na vás, zda si od nás krabičky každý den osobně převezmete, necháte si je zavěsit na plot či branku domu nebo se s námi domluvíte na jiném způsobu. Vždy se snažíme klientům vyjít vstříc tak, aby nemuseli být na řidiči časově závislí. A naopak.

Krabičky vám klidně vyneseme až do nejhornějšího patra domu a položíme přede dveře, nebo je necháme v chodbičce. Stačí vašemu stálému řidiči svěřit klíč od vchodu nebo kód k přístupu do domu a on se o vše postará. I přesto doporučujeme se alespoň u prvního závozu s řidičem potkat, abyste si společně ujasnili, jakým způsobem bude předávání krabiček nadále probíhat. Můžete se také domluvit na prozvonění pár minut před příjezdem, nebo naopak požádat o to, aby řidič kvůli malým dětem nezvonil.

Kam rozvážíme?

Chcete se také každý den od pondělí do pátku těšit z dobrého papání? Podívejte se na mapu rozvozových oblastí a zkontrolujte si, zda můžeme přijet i k vám. Neváhejte nám zavolat nebo napsat i v případě, že své PSČ v seznamu míst nenajdete. Zkusíme s tím něco udělat.

Do jakého města či obce to bude?