Jsme tady pro vás do 16.00
+420 730 585 995

Blog

Zajímají vás novinky z našeho zákulisí? Nebo hledáte inspiraci ze světa zdravého jídla a životního stylu? Na našem blogu najdete vždy plno užitečných článků, receptů a tipů. Včetně aktuálních informací o celé řadě překvapení, která pro vás chystáme.
Hero image
 • 01.05.2024

  Představujeme nové programy FITNESS & BODYBUILDING

  Už jste si v nabídce všimli našich dvou novinek? Máme ohromnou radost, že vám konečně můžeme představit zbrusu nový program, který jsme v posledních měsících pilovali do posledního smoothiečka. Moderní odlehčený jídelníček Fitness plný prémiových surovin a dokonale vychucených, zdravých jídel.

  Pokračovat ve čtení

 • 26.03.2024

  VELIKONOCE JSOU TADY! Jaká bude naše provozní doba?

  Velikonoční svátky jsou jedny z nejkrásnějších svátků v roce a nejen proto, že je můžeme trávit s rodinou. Přichází nám krásné teplé jarní dny, s kterými vyrážíme na rodinné dovolené, návštěvy a setkání.

  Pokračovat ve čtení

 • 20.03.2024

  Spouštíme bonusový program! SDÍLEJTE SVÉ DOPORUČENÍ a jezte u nás klidně zadarmo

  Taky to znáte? Objevíte něco skvělého a máte chuť o tom říct každému. Ať už je to nový seriál, útulná kavárna nebo třeba výborná krabičková strava, po které se cítíte dobře, kila jdou dolů a ještě si každý den zdravě popapáte. A co kdyby vás navíc někdo za vaše nadšení odměnil?

  Pokračovat ve čtení

 • 06.03.2024

  Vyzkoušejte MOBILNÍ APLIKACI - Popapej! Co všechno umí a jak ji stáhnout?

  Mobilní aplikaci jsme vytvořili speciálně pro naše zákazníky, aby pro ně byl život s krabičkovou stravou ještě jednodušší.

  Pokračovat ve čtení

 • 05.02.2024

  Zapojte se do soutěže a vyhrajte krabičky zdarma! Hledáme váš NEJLEPŠÍ LOWCARB RECEPT

  Vaříte doma nízkosacharidovou stravu? Nebo vás lákají velké výzvy? Vymyslete pro nás zajímavý lowcarb recept a získejte šanci vyhrát krabičkovou stravu úplně zdarma. Vaše jídlo se navíc objeví na našem jídelníčku, který se tak zase o krok přiblíží vašim oblíbeným chutím.

  Pokračovat ve čtení

Dovážíme k vám?,
Ověřte si to!
Máme přes 381 rozvozových míst po České republice.
Známe se? Přihlaste se
Map