Jsme tady pro vás do 16.00
+420 730 585 995
Google
Komu chutná
od Popapej?
Naše krabičky sbírají skvělé recenze od jedlíků nejen přímo u kurýrů, ale také napříč internetem. Přečtěte si některé z nich, všechny jsou 100% skutečné.
Doporučuji všem, co nemají čas vařit a žiji v rychlém životním tempu. Jidlo chutné, zdravé a hlavně kdykoliv po ruce. Sbohem benzinkové bagety. 🤣
Avatar
Jiří K.
Klasik
Po čtyřech letech jsem se vrátil a opravdu zlepšení o 150% jídlo bez problému , chutné a je vidět že je týž den uvařené. Za mně DOPORUČUJI.
Avatar
Milan S.
Klasik
Jsem naprosto spokojená. Každý den podle aplikace vím, kdy bude jídlo doručeno. Vše je prefektně připraveno a jídlo velmi chutné. Vařeno z běžných surovin, takže žádný šok pro změnu stravování :) Oceňuji i zařazení sladkých jídel. A až na guláš vše bombasticky chutná.
Avatar
Žaneta H.
Klasik
Ze začátku jsem byl trochu skeptický, ale na doporučení jsem krabičky zkusil a díky ním a pohybu zhubl během 4 měsíců skoro 20kg… takže těm, co chtějí se sebou něco udělat, tak je taky můžu jen doporučit… jídla jsou chutná a dobře ochucená, nijak extra se neopakují, rozvoz a doručení taky v pohodě. Za mě 👍.
Avatar
Marek P.
Fitness
Krabičkovému stravování jsem moc nevěřil, ale zkusil jsem a změnil jsem názor. Jídlo bylo pestré, za mě opravdu chutné, snad tři týdny se jidlo neopakovalo - takže bomba! Co mě ale opravdu mile překvapilo je nová nabídka pro VEGETARIÁNY !! Mám rád tofu a celkově sójové výrobky - takže krabičky pro mě jak dělané 👌🏻
Avatar
Martin V.
Klasik
Výborné a vždy čerstvé jídlo. Moc chválím i ochotu a vstřícnost rozvozce.Těším se až ochutnám vegetariánskou variantu 🙂
Avatar
Romana J.
Bez masa
Dovážíme k vám?,
Ověřte si to!
Máme přes 381 rozvozových míst po České republice.
Známe se? Přihlaste se
Map