Jsme tady pro vás do 16.00
+420 730 585 995

Řidič, rozvozce jídel

Pro posílení rozvozového týmu hledám nového řidiče na odpolední směny.
  • Místo: Olomouc
  • Typ úvazku: DPP
  • Ohodnocení: 150 Kč/h
  • Pracovní doba: 15–23 h
Hero image

Koho hledáme?

Člověka, který bude zodpovědný a bude mít chuť do práce . Denně tento řidič najede spoustu kilometrů, takže to musí být zdatný řidič. Nebudeme mu stát pernamentně za zadkem, takže musí být samostatný a používat rozum. Občas se může stát, že bude muset hledat nějakou adresu, tak by se měl orientovat v mapách a práce s internetem by mu neměla být cizí. Nehledáme žádného pouličního závodníka, ale ideálně člověka, který se chce vrátit večer domů za rodinou. Vozíme krabičky s jídlem a máme i klienty, kterým se musí krabičky vynést do patra... třeba 4té patro bez výtahu. Nechceme o takové klienty přijít jen proto, že se někomu nebude chtít, takže by to měl být člověk schopný se vyškrábat třeba i do 4tého patra bez výtahu. Nehledáme pesimistu... nechceme někoho kdo hledá chyby, ale kdo hledá příležitosti.

Co vlastně děláme?

Rozvážíme klientům naše dobroty (Zabýváme se pravidelnou stravou, takže vozíme klientům balíčky s jídlem). Máme vesměs pravidelnou klientelu, takže se vozí denně skoro stejné adresy (ano po pár dnech jezdíte obvykle již bez navigace...). Bližší informace k sortimentu na našem webu.

Jak probíhá práce?

Rozvoz probíhá malým vozidlem typu Renault Express van s chladícím zařízením. Vozidlo máte u sebe (nemusíte ho nikde vyzvedávat). Pokud chodíte do práce a museli by jste jet na rozvoz rovnou z práce, tak není problém se domluvit, že si do své hlavní práce vezmete služební auto. Po rozvozu dojíždíte zase domu, takže auto nikde nenecháváte a po konci rozvozu jste poměrně brzo doma. Nicméně zpět k průběhu práce. v Čase 15:00 musí být řidič připraven naložit. Jakmile se krabičky s jídlem naloží do auta a podepíše se předávací protokol (jde o to, aby jste si spočítali to co nakládáte), tak vyrážíte na trasu. Jedete podle předem seřazené trasy (tu si chystáte před tím než vyjedete). K rozvozu máte služební tablet. S každým klientem je domluvené nějaké předání (někdo chce pověsit krabky na branku, někdo položit ke dveřím, někdo si dojde a někdo chce zavolat 5 min předem). Jakmile krabičky doručíte, tak v aplikaci zmáčknete doručit a jedete na další adresu. Takto probíhá celý rozvoz. Když doručíte poslední krabičku, můžete jet rovnou domů.Rozvoz probíhá vždy od neděle do čtvrtku (máme posunutý pracovní týden). Maximální počet směn za měsíc je 10 u jednoho řidiče.

Nejčastější dotazy:

  • Nestíhám z práce, mohu nakládat třeba pozdějí? NE
  • Nudím se doma, mohu nakládat dřív? Klidně na nakládku dojeďte už ráno, ale budete tam čekat do doby než standardně vyjíždíte.
  • Mohu využít auto k soukromým účelům? Vše je o dohodě, pokud vidíme, že se někdo o auto náležitě stará, tak s tím nemáme problém. Pokud vidíme že něco někde nefunguje, tak to možné není.
  • Co když dojde k nehodě? Veškeré auta jsou havarijně pojištěné a je potřeba volat PČR (jezdíte služebním autem).
  • Musím jezdit celý týden? Zase je to o domluvě, pro nás je nejjednodušší, když se na trase střídají dva řidiči a směny si rozhodí mezi sebou.

Zaujala vás tato pozice?
Dejte nám o sobě vědět.

Kliknutím na tlačítko odběr souhlasíte se
zpracovnáním osobních údajů.

Dovážíme k vám?,
Ověřte si to!
Máme přes 381 rozvozových míst po České republice.
Známe se? Přihlaste se
Map