Jsme tady pro vás do 16.00
+420 730 585 995

Představujeme nové programy FITNESS & BODYBUILDING

Hero image

Už jste si v nabídce všimli našich dvou novinek? Máme ohromnou radost, že vám konečně můžeme představit zbrusu nový program, který jsme v posledních měsících pilovali do posledního smoothiečka. Moderní odlehčený jídelníček Fitness plný prémiových surovin a dokonale vychucených, zdravých jídel.

Vy, kteří jste od nás doposud pod názvem Fitness odebírali krabičky pro rýsování nebo nabírání svalů a spoléhali se na každodenní dávku kvalitních bílkovin, se ale nemusíte vůbec ničeho bát. Tento program v naší nabídce najdete ve stejném složení i nadále, pouze jsme jej pro větší srozumitelnost přejmenovali na Bodybuilder. A proč takové změny?

 

Krabičky pro všechny, kteří chtějí žít zdravě a spokojeně

Pro řadu lidí představují krabičky ideální způsob, jak si hlídat během hubnutí, formování postavy i běžného aktivního života vyváženou a pravidelnou stravu. Zvláště pro ty, co namísto kuchtění potřebují věnovat energii sportu nebo relaxu, případně na vaření a plánování jídla vůbec nejsou.

Nároky na kvalitu surovin, jejich skladbu a především chuť se ovšem posouvají neustále dopředu. A na to my slyšíme. Proto jsme k programu Bodybuilder pro sportovce a trenéry přidali i nový program Fitness, který je ideální pro kohokoliv, kdo chce žít zdravě, aktivně a se spoustou energie. A ještě si k tomu luxusně pochutnat.

 

Jídelníčky od profesionálních trenérů a nutričních specialistů

S touto vizí jsme se také rozhodli oslovit přední odborníky na stravu, fitness trenéry a sportovce, kteří se profesně pohybují v oblasti zdravého stravování, hubnutí i sestavování jídelníčků a dobře znají preference i potřeby svých klientů. Spolu s jejich know-how a uměním našeho kuchaře pak pro vás vznikají lehká a zdravá fitness jídla, která i v krabičkách vypadají jako z moderního špičkového bistra. Nebo klasické variace alá “kuře či ryba s rýží”, které v našem případě pokaždé chutnají trochu jinak a nikdy se vám neomrzí.

 

 

V čem se liší program Fitness a Bodybuilder?

  • Bodybuilder doporučujeme sportovcům a kulturistům, kteří formují svou postavu a potřebují stravu bohatou na kvalitní živočišné bílkoviny a jednoduché sacharidové přílohy. Program obsahuje 2 jídla denně: obědy a večeře v přesně spočítaných a zvážených porcích.
  • Na krabičkách Fitness si pochutnají zase ti, kteří si hlídají váhu i své zdraví, a zároveň si chtějí každý den dopřát výborná jídla jako z moderní restaurace. Program obsahuje až 5 jídel od snídaně po večeři včetně svačin. Jídelníček je plný čerstvé (sezónní) zeleniny, ryb a zdravých příloh z obilnin, kvalitních sýrů, celozrnného pečiva z místní pekárny, ovocných freshů či tvarohových dezertů.

 

Pracujete na své postavě, nevíte, co vařit nebo vám poslední dobou chybí energie? Tak hurá pro ně.

Dovážíme k vám?,
Ověřte si to!
Máme přes 381 rozvozových míst po České republice.
Známe se? Přihlaste se
Map