Jsme tady pro vás do 16.00
+420 730 585 995

Spouštíme bonusový program! SDÍLEJTE SVÉ DOPORUČENÍ a jezte u nás klidně zadarmo

Hero image
Taky to znáte? Objevíte něco skvělého a máte chuť o tom říct každému. Ať už je to nový seriál, útulná kavárna nebo třeba výborná krabičková strava, po které se cítíte dobře, kila jdou dolů a ještě si každý den zdravě popapáte. A co kdyby vás navíc někdo za vaše nadšení odměnil?

Velmi si vážíme všech našich spokojených klientů, kteří nás doporučují ve svém okolí a rozhodli jsme se je (i všechny nově příchozí klienty) za jejich věrnost potěšit slevou na objednávky.

 

Jak bonusový program funguje?

  • Každých 100 bodů = 10 Kč sleva na další objednávku.

  • Ve svém klientském účtu (na webu i v aplikaci) najdete v sekci “Bonusový program” unikátní odkaz. Ten můžete nasdílet svým nejbližším, přátelům, kolegům v práci, fanouškům na sociálních sítích. Zkrátka komukoliv budete chtít.

Tip: Váš odkaz má na konci referenční číslo. To funguje i samostatně jako osobní PROMO KÓD, který mohou vaši známí zadat v objednávce.

  • Každý, kdo u nás provede objednávku přes váš osobní odkaz nebo zadá do pole váš číselný kód, získá na svůj účet jako dárek 1000 bodů (v hodnotě 100 Kč) na svou další objednávku.

  • Vy za každého takto nově příchozího klienta získáte bonusové spojení a 100 bodů za každý den, kdy si od nás převezme své objednané krabičky.

  • Počet bonusových spojení není nijak omezený, na své konto proto můžete každý den sbírat libovolné množství bodů, a tedy uplatňovat i libovolně vysokou slevu na objednávky.

  • Podmínkou pouze je, že klienti přicházející z vašeho odkazu nesmí mezi svými objednávkami uskutečnit pauzu delší než 2 měsíce. V takovém případě bonusové spojení zaniká a nelze jej opět obnovit.

  • Nasbírané body lze jako slevu uplatnit na jakýkoliv program z naší nabídky. Platnost kreditů je 6 měsíců od připsání.

 

 

Příklad

Svůj unikátní osobní odkaz pošlete kolegyni Anně a kamarádovi Pavlovi. Oba si přes něj na našich stránkách objednají krabičkovou stravu – Anna na 20 dní, Pavel na 30 dní. Oběma dvěma se při objednávce jednorázově načte na její konto bonusových 1000 bodů, které mohou uplatnit jako slevu 100 Kč na svou další objednávku.

Vám se za každý den, kdy si Anna a Pavel své objednané krabičky převezmou, načte na konto 100 bodů za každého. Tedy postupně celkem až 2000 b. za Annu a 3000 b. za Pavla, tzn. v součtu 5000 b. = 500 Kč sleva na vaši další objednávku. Kdyby Pavel stornoval svůj program například již po 15 dnech, vy za něj obdržíte pouze poměrný počet bodů za odebrané krabičky, tj. 1500 b.

Dovážíme k vám?,
Ověřte si to!
Máme přes 381 rozvozových míst po České republice.
Známe se? Přihlaste se
Map