Jsme tady pro vás do 16.00
+420 730 585 995

Vyzkoušejte MOBILNÍ APLIKACI - Popapej! Co všechno umí a jak ji stáhnout?

Hero image
Mobilní aplikaci jsme vytvořili speciálně pro naše zákazníky, aby pro ně byl život s krabičkovou stravou ještě jednodušší.

Objednávání a doručování krabičkové stravy nebylo nikdy praktičtější. Jen si to představte. Ráno během snídaně stihnete prodloužit svůj program, i odhlásit krabičky na další týden kvůli plánované dovolené. Odpoledne si v klidu dáte ještě jednu sérii cvičení, protože v aplikaci uvidíte, že řidič má dnes mírné zpoždění a bude u vás až za 20 minut. A večer se v jídelníčku podíváte, na co dobrého se můžete těšit další dny.

Objevte, co všechno naše mobilní aplikace umí a jak si ji v 5 jednoduchých krocích stáhnout a nastavit.

 

Co všechno aplikace umožňuje?

 • Vytvářet nové objednávky, spravovat je, duplikovat nebo pro ně nastavit automatická opakování.

 • Sledovat každý den předpokládaný čas doručení i situaci řidiče na trase.

 • Nastavovat si odběr krabiček a jejich počet na konkrétní dny.

 • Mít přehled o platbách za objednávky.

 • Prohlížet si jídelní lístek.

 • Dostávat řadu užitečných notifikací o službách i objednávkách.

Náš tip: Jak již možná víte, odběry je u nás možné dočasně odhlašovat (například v době nemocí či dovolených), nebo si naopak v pátek nechávat doručit dvoje až troje krabičky navíc na víkend, kdy nerozvážíme. V aplikaci nově najdete pro každou svou objednávku Kalendář –⁠ v si něm můžete sami libovolně rozvrhnout zbývající počet objednaných krabiček pro konkrétní dny. Bez nutnosti nám volat či psát.

 

       

 

Jak aplikaci snadno stáhnout a spustit?

 1. Aplikaci Popapej vyhledejte v App Store pro iOS, nebo v Google Play pro Android. Stáhnutí je vždy zdarma.

 2. Po nainstalování se přihlaste s údaji svého klientského účtu (stejnými jako na našich stránkách). Pokud účet ještě nemáte, můžete se registrovat přímo v aplikaci.

 3. Následně vás přivítá krátký průvodce, který vám pomůže nastavit všechny užitečné notifikace. Povolit si také můžete přihlašování pomocí biometrických údajů.

 4. Na úvodní stránce vás poté bude čekat ještě několik tipů a odpovědí na nejčastější otázky ohledně doručování krabiček nebo jejich dočasného odhlašování.

 5. V aplikaci pak najdete souhrn všech svých objednávek, které můžete dále spravovat, duplikovat nebo si v kalendáři volit odběr krabiček pro konkrétní dny. Pokud jste doposud žádnou objednávku neprovedli, krabičky si teď snadno objednáte i z mobilního telefonu.

 

Máte-li jakékoliv otázky nebo si s aplikací nevíte rady, nebojte se nás zeptat. Rádi vám poradíme, jak si appku nastavit a vytěžit z ní maximum.

Dovážíme k vám?,
Ověřte si to!
Máme přes 381 rozvozových míst po České republice.
Známe se? Přihlaste se
Map