Jsme tady pro vás do 16.00
+420 730 585 995

Zapojte se do soutěže a vyhrajte krabičky zdarma! Hledáme váš NEJLEPŠÍ LOWCARB RECEPT

Hero image
Vaříte doma nízkosacharidovou stravu? Nebo vás lákají velké výzvy? Vymyslete pro nás zajímavý lowcarb recept a získejte šanci vyhrát krabičkovou stravu úplně zdarma. Vaše jídlo se navíc objeví na našem jídelníčku, který se tak zase o krok přiblíží vašim oblíbeným chutím.

Jak by vypadaly naše krabičky ve vaší režii?

V té naší totiž razíme jedno zásadní pravidlo. Naše jídla musí být hlavně o vás. Pokrmy připravujeme tak, aby se trefily do chuti každému. Aby jednoduše obsahovaly známé čerstvé suroviny, na které jste zvyklí a byly pro vás sázkou na jistotu. Mnohé recepty si vymýšlíme sami, velmi často se ale inspirujeme také v našem okolí. U rodiny a přátel, našich lokálních dodavatelů, nebo také u vás, klientů a příznivců dobrého i zdravého stravování.

 

 

 

A protože jsme nedávno vyslyšeli vaše prosby a mezi naše programy zařadili i lowcarb krabičky, zajímá nás, jaká nízkosacharidová jídla jsou vaše oblíbená. Vaše chutě a nápady jsou totiž našimi nejlepšími tajnými ingrediencemi a pomáhají nám přibližovat se vašim preferencím.

Pro inspiraci mrkněte na náš aktuální jídelní lístek lowcarb programu. Kuchařské fantazii se ovšem meze nekladou a my se už moc těšíme na všechny vaše kulinářské nápady!

Vyhlásili jsme proto velkou soutěž, ve které hledáme vymazlené nízkosacharidové recepty. Ať už doma lowcarb sami vaříte, baví vás vymýšlet nové pokrmy nebo jen rádi přijímáte netradiční výzvy, pojďte s námi do toho!

Autora nejzajímavějšího receptu odměníme poukazem na desetidenní program krabičkové stravy dle vlastního výběru a jeho pokrm zařadíme do našeho jídelníčku.  

 

Soutěž o libovolnou krabičkovou stravu na 10 dní zdarma

· Soutěž probíhá na našich sociálních sítích Facebook a Instagram.

· Pod soutěžní příspěvek nám do komentáře napište jeden váš nejoblíbenější nebo nejzajímavější lowcarb (nízkosacharidový) recept. A klidně se pochlubte i podrobným popisem, nebo fotkou daného jídla.

· Jednoho autora nejzajímavějšího komentáře odměníme poukazem na libovolný program krabičkové stravy z nabídky Popapej v délce trvání 10 dní.

· Soutěž trvá od 13.2.2024 20:00 do 13.3.2024 20:00. Vítěze vyhlásíme následující den a to 14.3.2024 v 20:00

Podrobná pravidla najdete na www.popapej.cz/soutez

 

 

Nezapomeňte, že kuchařské kreativitě meze neklademe a už se moc těšíme na jídla, se kterými se nám v komentářích pochlubíte. A také na to, až nahlédneme pod pokličku vaší kuchyně a uvidíme, jak dobře si popapáváte u vás doma. I bez přidaných cukrů, zbytečných sacharidů a lepku.

 

Přejeme Vám hodně štěstí v soutěži!

Dovážíme k vám?,
Ověřte si to!
Máme přes 381 rozvozových míst po České republice.
Známe se? Přihlaste se
Map