Jsme tady pro vás do 16.00
+420 730 585 995

Detox

Kompletní očista. Bez vaření,
bez nádobí, bez starostí. Popapáte?
Hero image
Vzhůru na očistu

V dnešní době jsme vystaveni různým toxickým látkám ve stravě a životním prostředí. Není překvapující, že stále více lidí hledá způsoby, jak detoxikovat svůj organismus. Detox není jen módním termínem, ale procesem, který může mít pozitivní vliv na celkové zdraví. Detoxikační proces se zaměřuje na eliminaci škodlivých látek, které se hromadí v těle. Toxiny mohou pocházet z potravy, životního prostředí, nebo dokonce z vlastních metabolických procesů.

About

Za tímto programem stojí

Radka Lesovská

"Sacharidy, tuky a bílkoviny – důležitá složka mé práce výživové poradkyně. Ale nejen živiny je třeba řešit. Ráda žiji aktivním životem, ale dnešní hektická a uspěchaná doba nám klade spoustu překážek a nástrah. Z běžných stereotypů je potřeba se občas vymanit a tělo očistit a restartovat. Je spousta způsobů, jak k tomu dojít. Mé přesvědčení mě ale vede opět k jídlu. Díky mým bohatým zkušenostem v oblasti výživy jsem cestičku našla. Jsem přesvědčená, že za náš zdravý detoxikační program Vám vaše tělo určitě poděkuje."

Co obsahuje naš detox program?

 • 5 jídel a 5 dní

 • Detoxikační čaje

 • 1,5l balené vody

 • Dovoz ke
  dveřím domova

Proč detoxikovat?

  Zlepšení energie: Detox může pomoci odbourat látky, které brání optimálnímu fungování těla, což může vést k nárůstu energie.

  Podpora imunity: Čištění těla může posílit imunitní systém a pomoci mu lépe bojovat proti infekcím.

  Zlepšení vzhledu: Detoxikační proces může mít pozitivní vliv na pleť, vlasy a nehty, což přispívá k celkovému zdravému vzhledu.

  Snížení zažívacích potíží: Odstranění toxických látek může pomoci zlepšit zažívací funkce a redukovat potíže, jako jsou nadýmání a pálení žáhy.
Rozvážíme zdarma
Krabičky vám dorazí domů bezplatně, rozvoz je již v ceně jídla.
Jezdíme v dohodnutý čas
Naši kurýři dodržují časy závozu, zbytečně nečekáte.
Garantujeme spokojenost
Spokojený strávník je náš cíl. Cokoliv dalšího vyřeší naše podpora.
Myslíme na kvalitu i planetu
Využíváme nejlepších zdrojů a surovin a dbáme na udržitelnost.

Ceník

Každý den si pochutnáte na skvělých a pestrých pokrmech od našeho kuchaře, který prostě umí. Všechna jídla jsou energeticky a nutričně vyvážená, připravená pouze z kvalitních surovin.

Při detoxikačním programu doporučujeme dodržet tento postup:

 • Pátek - držet klidový režim a půst
 • Sobota - zeleninový mix - připravuje si klient sám
 • Neděle - ovocný mix - připravuje si klient sám
 • Po - Pá - 5 jídel denně s postupným přidáváním bílého masa do jídelníčku

449 Kč
Cena za 1 den
Objednávka na 5 dní
Základní cena
Info banner
Jaký program si vybrat? Zkuste naši kalkulačku!
Spočítejte si na kalkulačce, která varianta krabičkové diety je ideální pro váš vysněný cíl!
Poctivá firma, která jede

Poctivá, rodinná
firma, která jede!

Náš business ujel od založení mnoho tisíc kilometrů, rozvezli jsme mnoho tisíc krabiček a naplnili mnoho tisíc žaludků...
Google
Komu chutná
od Popapej?
Naše krabičky sbírají skvělé recenze od jedlíků nejen přímo u kurýrů, ale také napříč internetem. Přečtěte si některé z nich, všechny jsou 100% skutečné.
Doporučuji všem, co nemají čas vařit a žiji v rychlém životním tempu. Jidlo chutné, zdravé a hlavně kdykoliv po ruce. Sbohem benzinkové bagety. 🤣
Avatar
Jiří K.
Klasik
Po čtyřech letech jsem se vrátil a opravdu zlepšení o 150% jídlo bez problému , chutné a je vidět že je týž den uvařené. Za mně DOPORUČUJI.
Avatar
Milan S.
Klasik
Jsem naprosto spokojená. Každý den podle aplikace vím, kdy bude jídlo doručeno. Vše je prefektně připraveno a jídlo velmi chutné. Vařeno z běžných surovin, takže žádný šok pro změnu stravování :) Oceňuji i zařazení sladkých jídel. A až na guláš vše bombasticky chutná.
Avatar
Žaneta H.
Klasik
Ze začátku jsem byl trochu skeptický, ale na doporučení jsem krabičky zkusil a díky ním a pohybu zhubl během 4 měsíců skoro 20kg… takže těm, co chtějí se sebou něco udělat, tak je taky můžu jen doporučit… jídla jsou chutná a dobře ochucená, nijak extra se neopakují, rozvoz a doručení taky v pohodě. Za mě 👍.
Avatar
Marek P.
Fitness
Krabičkovému stravování jsem moc nevěřil, ale zkusil jsem a změnil jsem názor. Jídlo bylo pestré, za mě opravdu chutné, snad tři týdny se jidlo neopakovalo - takže bomba! Co mě ale opravdu mile překvapilo je nová nabídka pro VEGETARIÁNY !! Mám rád tofu a celkově sójové výrobky - takže krabičky pro mě jak dělané 👌🏻
Avatar
Martin V.
Klasik
Výborné a vždy čerstvé jídlo. Moc chválím i ochotu a vstřícnost rozvozce.Těším se až ochutnám vegetariánskou variantu 🙂
Avatar
Romana J.
Bez masa
Proč krabičky od nás?
Používáme pouze obaly, které jsou recyklovatelné, schválené pro přímý kontakt s potravinami a lze je bezpečně vložit do mikrovlnné trouby.
V naší aplikaci máte možnost nejen sledovat čas doručení, ale také efektivně spravovat jednotlivé objednávky.
Doporučte nového klienta a za každý den, kdy klient pravidelně odebírá, získáte 100 bodů do svého bonusového konta. Těmito body pak můžete snížit náklady na svou následující objednávku.
Každou novou objednávku telefonicky potvrdíme a domluvíme se na času závozu tak, aby Vám vyhovoval.
Stáhněte si aplikaci Popapej!
Download app

Příběhy klientů

Inspirujte se příběhy těch, kteří si již užívají výhod našich služeb. Přečtěte si, jak jim (nejen) krabičky od nás pomohly ke splnění jejich snů, i ke zlepšení životního stylu.
Martin V.
Klasik
Martin V.
Podnikatel
Krabičky jsem začal odebírat již před nějakým časem a výrazně mi to pomohlo na mé žlučníkové záchvaty. S ohledem na sestavený jídelníček, skvělou chuť jednotlivých jídel a přesné časy dovozu hodnotím tuto službu naprosto kladně. Rád službu doporučuji dále.
Lucie R.
Klasik
Lucie R.
-
Vaši službu jsem začala využívat na základě doporučení a s čistým svědomím mohu doporučovat dále. Děti mám již větší a samostatné, takže již netrávím čas vařením, ale mohu se věnovat věcem, které mě baví. Krabičky mi obvykle nechávají v termoboxu u dveří, takže ani na rozvoz vázaná nejsem.
Petra R.
Klasik
Petra R.
Vedoucí obchodu
Vyzkoušela jsem několik různých firem a každá byla něčím specifická. U vás hodnotím velmi kladně chuť a pravidelnost rozvozu. Občas mi v jídelníčku něco nesedí, ale to vnímám jako svou vybíravost. Díky krabičkám mám ušetřeno spoustu času, takže počítejte semnou i do budoucna.
David R.
Klasik
David R.
Programátor
Zdravé krabičky jsou pro mě, podnikatele a programátora, skvělým řešením pro udržení váhy a zdravé stravování v náročném pracovním prostředí. Je pro mne klíčová praktičnost zdravých krabiček, které nabízejí rychlou přípravu a snadné přenosné balení pro zaneprázdněné jedince bez času na vaření.

Často se ptáte,
(a my odpovídáme)

Odkud jsou naše suroviny? Kde vaříme dobroty právě pro vás? V kolik hodin přijede kurýr? A co bude vlastně zítra na večeři? Tyto i další otázky zodpovídáme v sekci častých dotazů.
Programy
Jaké jsou základní rozdíly mezi jednotlivými programy ?

V nabídce máme několik programů.

Klasický program - jídelníček je sestaven na 10 týdnů tak, aby se jednotlivé jídla neopakovaly. Z jídelníčku jsme schopni vypustit a nahradit tři suroviny a to houby, ryby nebo ořechy. Daný program je nabízen v 6ti energetických variantách, kde varianty 5000KJ / 1195 Kcal , 7000 kJ / 1793 Kcal a 9000 kJ / 2151 Kcal obsahují vždy 5 jídel ( snídani, svačinu, oběd, svačinu a večeři ). Z těchto programů je možné objednat jednotlivé podprogramy jakou jsou bez snídaně, bez svačin a podobně. Abychom rozšířili nabídku energetických variant, tak jsme vytvořili další svačinu a tím doplnili tyto energetické varianty o 6té jídlo a máme tak v nabídce 6ti chodový program o energetické variantě 6000 kJ / 1434 Kcal, 8000 Kj / 1912 Kcal a 10 000 kJ / 2390 Kcal.

Vegetarianský program - je naprosto totožný s variantou klasik. Maso je vždy nahraženo vegetarianskou alternativou. Pokud do norem potřebujeme vývar, tak používáme vždy zeleninový

Low Carb - je program o třech energetických variantách. Je postavený hodně na zelenině. Vše si chystáme sami ( chleba, tortily, koláče ... ). Výhodou tohoto programu je, že je bezlepkový a vhodný taktéž pro diabetiky. Doporučujeme v případě, že chce klient hubnout rychleji než při klasickém programu.

Detox program - je ucelený týdenní program vhodný úplně na začátku vašeho odběru. Je založeny na očistě těla a je velmi nízko energetický. Doporučujeme opravdu pouze na týdenní bázi, ikdyž nám ho někteří klienti odebírají pravidelně :)

Fitness program - je program pouze ve variantě oběd a večeře. Je určen pro klienty, kteří pravidelně navštěvují fitness centra a ideálně se orientují v poměru bílkovin ke své váze. Jídelníček je sestaven na 2 týdny

Jídelníček
Co když nechci hubnout ale chci normálně jíst?

Vše je o vhodném nastavení energetického příjmu. Pokud dodáte tělu veškeré živiny, tak nemá důvod ztrácet na váze. Vhodnost programu vyřešíme ideálně na našem telefonním čísle 730 585 995.

Rozvoz
Jak probíhá rozvoz?

Rozvážíme denně tak, aby jste dostali své krabičky co možná nejčerstvější. V některých lokalitách máme jak ranní tak odpolední rozvozy. Po odeslání objednávky ji potvrdíme, až budeme mít jistotu, že Vám rozvoz v danou dobu vyhovuje. Krabičky si nemusíte přebírat osobně, ale řidič Vám je může nechat u dveří bytu, domu na brance a podobně. Rozvoz probíhá vždy chladírenskými vozy tak, abychom zajistili přepravu dle hygienických norem.

Programy
Je možnost krabičky balit i jinak než do plastových misek ?

Řešili jsme různé alternativy, ale naše standartní plastové misky vychází ekologicky nejlépe.

Zde pár alternativ, kteřé jsme řešili.

Plastové obaly, které by šly použít vícekrát
Abychom byli schopni takovéto obaly používat, tak by musely být na trhu v několika variantách rozložení, aby se nám nestávalo, že se budou oddělené části slévat dohromady. Dalším důležitým aspektem je, že musí být schváleny pro styk s potravinami. A další neméně důležitou stránkou je, že klienti by z toho správně neměli jíst, respektivě měli by si veškeré suroviny přendat na talíř. Pokud by totiž došlo k tomu, že by se do dané krabičky udělal vryp, tak by správně již neměla být znovu použita. Dále bychom jsme se potýkali jak vlastně tyto krabičky vzít od klientů zpět. Nemohou přijít do styku s krabičkama, které máme připravené na následující den a hlavně se musí čistit v odděleném provozu, takže bychom museli vybudovat zvlášť linku na čištění techto krabiček mimo gastro provoz. Jsou firmy, které tuto variantu nabízí, ale pokud nedodržují to co bylo psáno výše, tak porušují hygienické předpisy. Otázkou je... chtěli by jste abychom porušovali hygienické předpisy ? My to určitě dělat nebudeme a to můžeme říct, že jsme tuto možnost již několikrát řešili na hygieně, jak vyjít klientům vstříc a balit do znovu použitelných misek. Sami na hygieně nám potvrdili, že je defakto nereálné to oficiálně a v množství které děláme to dělat jinak.

Skleněné obaly
Při počtu klientů, které děláme je to naprosto nereálné. Tyto obaly jsou težké a naročné na skladování. Reálně bychom museli mít pouze obrovský sklad na tyto nádoby. a pak máme opět oddělené čistění od standartního procesu přípravy...

Cukrová třtina
Když pomineme, že se tyto obaly k nám začaly dovážet přes celý svět, tak do těchto misek nezabalíme nic, kde je součástí živočišný tuk. Došlo by k degradaci samotné misky a nebo by se daná miska musela nějakým způsobem chemicky ošetřit, aby k takovému jevu nedošlo. Na první pohled se to tedy může jevit jako ekologicky obal, ale za nás určitě ne.

Jídlonosiče se jmenovkou
k jednomu klientovi bychom potřebovali minimálně 4 sady. Museli by být pojmenovány a museli bychom je taky někde skladovat. Mýt odděleně... v našem provozu naprosto nereálné.

Pokud máte někdo jinou variantu, tak si necháme určitě poradit :)

Objednávka
Mohu dělat změny v objednávce?

Odhlášky a objednávky řešíme vždy nejpozději 3 pracovní dny dopředu do 12:00. Objednáte-li si určity program na určitý počet dní a zjistíte že Vám nevyhovuje, tak je možné jej bezplatně zrušit a nebo změnit na jiný program.

Spolupráce
Máte nějaké možnosti spolupráce ? Fitko, Trenér...

Žádné spolupráci se určitě nebráníme. Stačí se nám ozvat :)

Dovážíme k vám?,
Ověřte si to!
Máme přes 381 rozvozových míst po České republice.
Známe se? Přihlaste se
Map