Jsme tady pro vás do 16.00
+420 730 585 995

Rozvoz - Krabičky od Popapej v Ostravě

Hero image

Hledáte jednoduchý způsob, jak si vychutnat skvělou stravu bez zbytečného stresu? Tak na co ještě čekáte? Jsme tu pro vás! 

Krabičková dieta Ostrava od Popapej :)

Jsme parta nadšenců do zdravého stravování, kteří pro vás připravuji krabičkovou dietu přímo v srdci Ostravy! Naše kreativní menu je plné lahodných pokrmů, které nejenže vám dodají energii, ale také vás nadchnou svými chutěmi! 

Zapomeňte na nudné plánování jídel a nekonečné nákupy v obchodě! S naší krabičkovou dietou a jednotlivými programy můžete relaxovat a vychutnávat si život, zatímco my se postaráme o všechno!

Proč zrovna my a ne konkurence ?

  1. Lokální a čerstvé - výhody naší krabičkové diety v Ostravě

    • Objednáváte si krabičkovou dietu v Ostravě? S Popapej si můžete být jisti čerstvostí a kvalitou. Podporujeme lokální firmy a zajistíme, že vaše jídlo dorazí čerstvé a chutné!
  2. Spolehlivý a hygienický rozvoz - Vaše spokojenost je naší prioritou!

    • S Popapej nejenže si vychutnáte skvělé jídlo, ale můžete se také spolehnout na spolehlivý a hygienický rozvoz. S našimi dodavateli z lokálních farem a pečlivým přístupem k hygieně je vaše spokojenost zaručena!
  3. Flexibilita a bezpečnost s krabičkovou dietu od Popapej

    • S naší krabičkovou dietou máte možnost volby! Nabízíme různé programy a varianty, které splní vaše potřeby. Navíc, pokud nejste spokojeni, vrátíme vám peníze - bez rizika a obav!

Za firmou Popapej stojí

Radim CEO

Jak vznikla společnost Popapej? Stavebního technika byste na jejím počátku pravděpodobně nečekali, a přesto jsem jím ještě v roce 2013 byl. Vášeň k jídlu ovšem byla silnější a už o rok později jsem začal pracovat jako řidič pro rozvoz krabičkové diety na Třinecku. Postupně jsem nakukoval pod pokličku fungování firmy, sbíral cenné zkušenosti a nakonec v mé oblasti převzal zodpovědnost za správu klientů. S většinou jsem se jich znal osobně a poznal jsem, jak důležitý je osobní kontakt se zákazníky, i jak moc mně baví předávat radost z jídla a pomáhat lidem dobře a pravidelně se stravovat.

Dovážíme k vám?,
Ověřte si to!
Máme přes 381 rozvozových míst po České republice.
Známe se? Přihlaste se
Map