Jsme tady pro vás do 16.00
+420 730 585 995

Rozvoz

Rano nebo večer ? Osobně nebo s doručením do patra ? Vždy tak, aby jste byli na 100% spokojeni.

Podívejte se, jestli rozvážíme i k vám

Známe se? Přihlaste se

Hero image

Přáli jste si něco vědět?

Krabičky Vám doručíme v přesně předem domluvený čas. Všechna naše vozidla jsou vybavena GPS jednotkou, což nám umožňuje přesné sledování vozidla v daném čase. Při zpracování vaší první objednávky, se na čase závozu vždy společně telefonicky domluvíme. Jakmile máme odsouhlašený čas závozu, tak bereme objednávku jako potvrzenou a můžeme ji nastavit na rozvozové trasy. Nikdy vás nevystavíme situaci, že by jste museli doma čekat celé odpoledne na svého kurýra. Přesný čas rozvozu můžete sledovat i v mobilní aplikaci a plánovat si na základě toho svůj program.

Na základě zadání PSČ vám rádi poskytneme informaci, zda je vaše adresa v současné době zahrnuta v našich rozvozových trasách. Je důležité mít na paměti, že tato data nejsou stoprocentně spolehlivá. Pokud se stane, že systém označí vaši adresu jako mimo dosah rozvozu, a přesto si všimnete našeho vozidla v okolí, vždy doporučujeme, abyste nás kontaktovali telefonicky a adresu si ještě potvrdili. V naší kanceláři disponujeme nejnovějšími informacemi díky GPS jednotkám ve vozidlech.


Snažíme se neustále rozšiřovat naše doručovací oblasti, a tak může být možné, že i místa, která v současné době nezahrnujeme, budou za určitý čas do naší sítě rozvozů zařazena. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a proto se snažíme co nejlépe přizpůsobit vašim potřebám.

Vaše zdraví je pro nás prioritou, a proto pečlivě dbáme na bezpečnost během přepravy. Krabičky doručujeme prostřednictvím chladících vozidel, která jsou vybavena dálkovým sledováním teploty. Podle HACAP standardů musíme zajistit, aby teplota během přepravy nepřekročila 5 stupňů Celsia.


Rozhodli jsme se neexperimentovat s osobními vozidly, kde není možné spolehlivě udržet požadovanou teplotu, zejména v situacích, kdy v zimě topíme a v létě není možné dostatečně ochladit prostor vozidla. Naše chladící vozy jsou vybaveny tak, aby udržely konstantní teplotu po celou dobu přepravy. Díky dálkovému sledování teploty máte jistotu, že přeprava vašich produktů bude zajištěna s maximální péčí a kvalitou.

Většinou umisťujeme krabičky s jídlem na předem dohodnuté místo, které jsme si s vámi předem domluvili. Tímto způsobem nemusíte být vždy závislí na přítomnosti řidiče a můžete si plánovat svůj čas podle svých potřeb. Často krabičky umísťujeme před dveře bytu, zavěšené na branku, vložené do termoboxu nebo jiných atypických místech. Pokud máte klíč od vchodu, jsme schopni vám krabičky i vynést až do patra.


Po úspěšném doručení krabiček vás vždy informujeme, jak jsme se dohodli při prvním rozvozu, například prostřednictvím SMS zprávy. Tímto způsobem vás udržujeme v obraze a zajistíme, že budete vždy vědět, kdy a kde můžete očekávat doručení vašeho jídla.

Do jakého města či obce to bude?

Jsme přesvědčeni, že společně najdeme vhodné místo, kam vám můžeme pohodlně doručit krabičky, a to bez nutnosti, abyste byli vázáni časově na přítomnost řidiče

Stáhněte si aplikaci Popapej!
Download app

Často se ptáte,
(a my odpovídáme)

Odkud jsou naše suroviny? Kde vaříme dobroty právě pro vás? V kolik hodin přijede kurýr? A co bude vlastně zítra na večeři? Tyto i další otázky zodpovídáme v sekci častých dotazů.
Programy
Jaké jsou základní rozdíly mezi jednotlivými programy ?

V nabídce máme několik programů.

Klasický program - jídelníček je sestaven na 10 týdnů tak, aby se jednotlivé jídla neopakovaly. Z jídelníčku jsme schopni vypustit a nahradit tři suroviny a to houby, ryby nebo ořechy. Daný program je nabízen v 6ti energetických variantách, kde varianty 5000KJ / 1195 Kcal , 7000 kJ / 1793 Kcal a 9000 kJ / 2151 Kcal obsahují vždy 5 jídel ( snídani, svačinu, oběd, svačinu a večeři ). Z těchto programů je možné objednat jednotlivé podprogramy jakou jsou bez snídaně, bez svačin a podobně. Abychom rozšířili nabídku energetických variant, tak jsme vytvořili další svačinu a tím doplnili tyto energetické varianty o 6té jídlo a máme tak v nabídce 6ti chodový program o energetické variantě 6000 kJ / 1434 Kcal, 8000 Kj / 1912 Kcal a 10 000 kJ / 2390 Kcal.

Vegetarianský program - je naprosto totožný s variantou klasik. Maso je vždy nahraženo vegetarianskou alternativou. Pokud do norem potřebujeme vývar, tak používáme vždy zeleninový

Low Carb - je program o třech energetických variantách. Je postavený hodně na zelenině. Vše si chystáme sami ( chleba, tortily, koláče ... ). Výhodou tohoto programu je, že je bezlepkový a vhodný taktéž pro diabetiky. Doporučujeme v případě, že chce klient hubnout rychleji než při klasickém programu.

Detox program - je ucelený týdenní program vhodný úplně na začátku vašeho odběru. Je založeny na očistě těla a je velmi nízko energetický. Doporučujeme opravdu pouze na týdenní bázi, ikdyž nám ho někteří klienti odebírají pravidelně :)

Fitness program - je program pouze ve variantě oběd a večeře. Je určen pro klienty, kteří pravidelně navštěvují fitness centra a ideálně se orientují v poměru bílkovin ke své váze. Jídelníček je sestaven na 2 týdny

Jídelníček
Co když nechci hubnout ale chci normálně jíst?

Vše je o vhodném nastavení energetického příjmu. Pokud dodáte tělu veškeré živiny, tak nemá důvod ztrácet na váze. Vhodnost programu vyřešíme ideálně na našem telefonním čísle 730 585 995.

Rozvoz
Jak probíhá rozvoz?

Rozvážíme denně tak, aby jste dostali své krabičky co možná nejčerstvější. V některých lokalitách máme jak ranní tak odpolední rozvozy. Po odeslání objednávky ji potvrdíme, až budeme mít jistotu, že Vám rozvoz v danou dobu vyhovuje. Krabičky si nemusíte přebírat osobně, ale řidič Vám je může nechat u dveří bytu, domu na brance a podobně. Rozvoz probíhá vždy chladírenskými vozy tak, abychom zajistili přepravu dle hygienických norem.

Programy
Je možnost krabičky balit i jinak než do plastových misek ?

Řešili jsme různé alternativy, ale naše standartní plastové misky vychází ekologicky nejlépe.

Zde pár alternativ, kteřé jsme řešili.

Plastové obaly, které by šly použít vícekrát
Abychom byli schopni takovéto obaly používat, tak by musely být na trhu v několika variantách rozložení, aby se nám nestávalo, že se budou oddělené části slévat dohromady. Dalším důležitým aspektem je, že musí být schváleny pro styk s potravinami. A další neméně důležitou stránkou je, že klienti by z toho správně neměli jíst, respektivě měli by si veškeré suroviny přendat na talíř. Pokud by totiž došlo k tomu, že by se do dané krabičky udělal vryp, tak by správně již neměla být znovu použita. Dále bychom jsme se potýkali jak vlastně tyto krabičky vzít od klientů zpět. Nemohou přijít do styku s krabičkama, které máme připravené na následující den a hlavně se musí čistit v odděleném provozu, takže bychom museli vybudovat zvlášť linku na čištění techto krabiček mimo gastro provoz. Jsou firmy, které tuto variantu nabízí, ale pokud nedodržují to co bylo psáno výše, tak porušují hygienické předpisy. Otázkou je... chtěli by jste abychom porušovali hygienické předpisy ? My to určitě dělat nebudeme a to můžeme říct, že jsme tuto možnost již několikrát řešili na hygieně, jak vyjít klientům vstříc a balit do znovu použitelných misek. Sami na hygieně nám potvrdili, že je defakto nereálné to oficiálně a v množství které děláme to dělat jinak.

Skleněné obaly
Při počtu klientů, které děláme je to naprosto nereálné. Tyto obaly jsou težké a naročné na skladování. Reálně bychom museli mít pouze obrovský sklad na tyto nádoby. a pak máme opět oddělené čistění od standartního procesu přípravy...

Cukrová třtina
Když pomineme, že se tyto obaly k nám začaly dovážet přes celý svět, tak do těchto misek nezabalíme nic, kde je součástí živočišný tuk. Došlo by k degradaci samotné misky a nebo by se daná miska musela nějakým způsobem chemicky ošetřit, aby k takovému jevu nedošlo. Na první pohled se to tedy může jevit jako ekologicky obal, ale za nás určitě ne.

Jídlonosiče se jmenovkou
k jednomu klientovi bychom potřebovali minimálně 4 sady. Museli by být pojmenovány a museli bychom je taky někde skladovat. Mýt odděleně... v našem provozu naprosto nereálné.

Pokud máte někdo jinou variantu, tak si necháme určitě poradit :)

Objednávka
Mohu dělat změny v objednávce?

Odhlášky a objednávky řešíme vždy nejpozději 3 pracovní dny dopředu do 12:00. Objednáte-li si určity program na určitý počet dní a zjistíte že Vám nevyhovuje, tak je možné jej bezplatně zrušit a nebo změnit na jiný program.

Spolupráce
Máte nějaké možnosti spolupráce ? Fitko, Trenér...

Žádné spolupráci se určitě nebráníme. Stačí se nám ozvat :)

Dovážíme k vám?,
Ověřte si to!
Máme přes 381 rozvozových míst po České republice.
Známe se? Přihlaste se
Map